Sayın MDEXERS,

MDEX.com (HECO ve BSC), blok başına toplam ödül sayısı aynı kalacak şekilde bazı yeni likidite madenciliği havuzları ve doğru ayarlamalar ekleyecek.

MDEX’e (Heco) yeni eklenen likidite madenciliği havuzunun listesi aşağıdaki gibidir:

DAI / USDC

Likidite madenciliğinin yeni eklenen ağırlığı:

BSC :

DOGE / USDT +10000

WBNB / BUSD +35000

WBNB / BTCB +5000

WBNB / ETH +5000

HECO :

DOGE / USDT +10000

DAI / USDC +3000

WHT / USDT +10000

Likidite madenciliği ağırlığı ayarlamasının belirli ayrıntıları, resmi web sitesi sayfasındaki ekrana tabidir. Düzenleme, 5 Mayıs 2021 saat 10: 00'da (UTC) gerçekleştirilecektir.

Gelecekte, DAO yönetimi başlarsa, madencilik havuzunun ağırlığının ayarlama planına topluluk oylamasıyla karar verilecek.

MDEX ekibi

5 Mayıs 2021

MDEX Maskot Kampanyasına hoş geldiniz!

MDEX şimdi tüm tasarım meraklılarına tasarım çalışmalarınızı göstermeleri ve önemli ödüller kazanmaları için eşit fırsatlar sağlamak için özel bir maskot kampanyası başlatıyor. MDEX’in Beeple’ı Olun!

Neden bu kampanyayı yapıyoruz?

11 Mart’ta, dijital sanatçı Beeple’in NFT çalışması “Everydays: ilk 5000 gün” Christie’de 69.345 milyon dolara satılarak…

7 Mayıs’ta MDEX, Huobi Eco Chain’in süper node kampanyasına resmi katılımını duyurdu. O zaman, kullanıcılar oy vermek için Heco resmi web sitesi aracılığıyla MDEX tarafından belirlenen Heco adresine HT yatırabilir.

Heco’nun resmi duyurusuna göre, node adayı olmak için 5.000 HT yatırmalı ve tüm node adayları KYC’yi geçmelidir. Başarılı node’lar, halka açık zincirin yönetişimine katılma ve halka açık zincir ödüllerinin dağıtımından yararlanma fırsatına sahip olacak.

Otomatik bir piyasa yapıcı merkezi olmayan borsa olarak MDEX, hızlı gelişen ve ekolojik açıdan müreffeh Huobi Eco Chain’e (Heco) dayanmaktadır ve bu, büyük gelişme potansiyeline sahiptir. Bu sefer süper node kampanyasına katılmak, daha fazla kullanıcının katılmasını ve Heco ekosistemini oluşturmak için güçlerini birleştirmesini teşvik edebilir.

Sayın MDEXERS,

MDEX.com (BSC), Boardroom’a yeni likidite madenciliği havuzları ve yeni havuzlar ekleyecek ve blok başına toplam ödül sayısı aynı kalacak şekilde ağırlıklarını ayarlayacak. Ayarlamanın belirli ayrıntıları, resmi web sitesi sayfasındaki görüntülemeye tabidir.

MDEX’e (HECO) yeni eklenen likidite madenciliği havuzunun listesi:

LION / MDX

MDEX’te (HECO) artan likidite madenciliği havuzu ödülü listesi: SHIB / USDT

Ayarlama 8 Mayıs 8: 30'da (UTC) başlayacak.

Boardroom’a (BSC) yeni eklenen havuzlar:

Yeni tek belirteçli MDX, günlük 150.000 USDT ödüllendirecek olan MDX’i ödüllendiriyor

Tek jetonlu bahis MDX, günlük 150.000 USDT ödüllendirecek olan HMDX’i ödüllendirir.

Düzenleme, 8 Mayıs 2021, 10: 00'da (UTC) gerçekleştirilecektir.

Gelecekte, DAO yönetimi başlarsa, madencilik havuzunun ağırlığının ayarlama planına topluluk oylamasıyla karar verilecek.

MDEX ekibi

8 Mayıs 2021

Sorumluluk Reddi: Bu makale, Oasis Foundation tarafından hazırlanan “Bringing ROSE to the BoringDAO Multi-Chain Ecosystem” makalesinin çevirisidir. Çeviri sırasında oluşabilecek hatalarda orijinal makale esas alınmalıdır.

ROSE ve Oasis Network’ü BoringDAO ile entegre ettiğimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu işbirliği sayesinde ROSE, BoringDAO’nun çok zincirli köprüsü aracılığıyla çoklu zincir desteği kazanacak ve…

Parcel SDK artık yayında!

Sorumluluk Reddi: Bu makale, Oasis Foundation tarafından hazırlanan Introducing Parcel Beta” makalesinin çevirisidir. Çeviri sırasında oluşabilecek hatalarda orijinal makale esas alınmalıdır.

Oasis Labs, herkes için daha iyi bir gizlilik sağlama vizyonuyla kuruldu. Bu, en hassas verilerimizi koruyabilen ve her gün sevdiğimiz ve kullandığımız uygulamalara erişmemizi sağlayan yeni bir teknoloji sınıfı…

Sorumluluk Reddi: Bu makale, Oasis Foundation tarafından hazırlanan How Oasis Is Blazing a New Path for Women in Blockchain” makalesinin çevirisidir. Çeviri sırasında oluşabilecek hatalarda orijinal makale esas alınmalıdır.

6 Mayıs 2021'de EST 12: 00'de Oasis Vakfı, Kadın Blockchain Liderleri: Ücretsiz Bir Mentorluk Etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Etkinlik, blockchain alanındaki…

VYCL

#OasisFoundation #FerrumNetwork #Burency Community Manager

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store